seoanalyzer.pl


seoanalyzer.pl

seoanalyzer.pl ist ein kostenloses SEO Werkzeug zur Analyse Ihrer Webseite


← Jetzt aktualisieren

Inhaltsanalyse

Inhaltsanalyse Sehen Sie eine ausführliche Analyse. Prüfen Sie Text/HTML Verhältnis, Überschriften uvm.

META Elemente

META Elemente Erhalten Sie eine vollständige Auflistung der META-Eigenschaften Ihrer Webseite. Sehen Sie den Seitentitel, die Suchbegriffe, OG-Eigenschaften uvm. GotLink.pl

Links extrahieren

Links extrahieren Extrahieren Sie Links und Linkbeschreibungen von Ihrer Webseite und analysieren Sie das Verhältnis zwischen internen und externen Links.

Webseiten Geschwindigkeitstest

Webseiten Geschwindigkeitstest Erhöhen Sie die Geschwindigkeit Ihrer Webseite, in dem Sie beim Geschwindigkeitszeit langsame Bausteine identifizieren.

Hinweis erhalten

Hinweis erhalten Die Software zeigt Ihnen automatisch typische Fehler und gibt Hinweise zur Optimierung.

Webseiten Bericht

Webseiten Bericht Erhalten Sie einen kostenlosen Webseiten-Bericht.
Trzy miesiące więzienia za dotknięcie biodra. Szkot usłyszał wyrok
Trzy miesiące więzienia za dotknięcie biodra innego mężczyzny. To kara jaką nałożył sąd w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na Jamie Harrona, który wybrał się na dwa dni do Dubaju. Jak informuje brytyjski dziennik "The Independent", prawnicy Szkota planują odwołać się od tego wyroku. Materiał z programu "24 Godziny" w TVN24 BiS.
Przegląd prasy. Polacy coraz chętniej kupują mobilnie
Już co piąty towar w internecie kupowany jest nie przez komputer, ale przez telefon czy tablet - pisze wtorkowa "Rzeczpospolita".
Jest stanowisko w sprawie pracowników delegowanych. Polska się sprzeciwia
Rada Unii Europejskiej przyjęła stanowisko w sprawie pracowników delegowanych przy sprzeciwie m.in. Polski i Węgier. Polska chciała, żeby dyrektywa nie odnosiła się bezpośrednio do transportu, jednak nie znalazło się to ostatecznie w propozycji Rady.
Przegląd prasy. Polacy szukają miejsca dla oszczędności
Era ujemnych realnych stóp procentowych szybko się nie skończy. Polacy wycofują depozyty z banków, a ratunku szukają w obligacjach i mieszkaniach - czytamy we wtorkowym "Pulsie Biznesu".
Spadki na nowojorskich giełdach. Rynki czekają na wyniki kwartalne
Poniedziałek na nowojorskich giełdach przyniósł lekkie spadki po sześciu wzrostowych sesjach z rzędu. Liderem zniżek był General Electric, który rozczarował wynikami kwartalnymi. Przed inwestorami tydzień z bogatym kalendarzem wyników spółek.
Balcerowicz: jeżeli dług publiczny rośnie, to znaczy, że nie jest dobrze
- Jeżeli dług publiczny rośnie szybciej niż cała gospodarka, to znaczy, że jest bardzo groźnie, a tak się dzieje - mówi w programie "Kropka nad i" w TVN24 profesor Leszek Balcerowicz. - Brniemy w kierunku, który Polskę zaprowadzi do spowolnienia gospodarki - dodaje. Były wicepremier zwraca przy tym uwagę na "kolosalne znaczenie koniunktury".
Delegowanie na nowych zasadach. Godziny rozmów nie przynoszą porozumienia
Szefowa resortu rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska powiedziała, że w Luksemburgu jak dotąd nie udało się osiągnąć kluczowego dla Polski porozumienia w kwestii transportu. - Nie widzimy zbyt wiele pola dla kompromisu - podkreśliła.
Gaz płynie morzem do Polski. "Jeden z najlepszych wyników w Europie"
Od 1 stycznia 2018 roku zostanie wykorzystanych 100 procent mocy terminalu LNG w Świnoujściu - poinformował rzecznik prasowy spółki Gaz-System Tomasz Pietrasieński. Jak dodał, można się spodziewać, że co miesiąc do gazoportu będą przypływać średnio dwa metanowce.
"Bilans", 23.10
Nowa ustawa antykorupcyjna - to główny temat programu "Bilans" w TVN24 BiS. Gościem Roberta Stanilewicza był Andrzej Nartowski, emerytowany prezes Polskiego Instytutu Dyrektorów. Ponadto pojawił się temat pracowników delegowanych, rekompensat za deputat węglowy, dodatkowych miliardów na obronność.
"Biznes dla Ludzi", 23.10
Pracownicy z Ukrainy w Polsce - to jeden z głównych tematów programu "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiS. Gościem Roberta Stanilewicza był Krzysztof Inglot, prezes Personnel Service. O różnicach w wysokości emerytur mówił zaś Jarosław Sadowski, główny analityk Expander Advisors. Ponadto pojawiły się informacje o problemach z zakupem masła we francuskich sklepach.
Jest projekt nowej Ordynacji podatkowej. "Nie mamy alternatywy"
Nowa Ordynacja podatkowa zacznie obowiązywać 1 stycznia 2019 roku - przewiduje projekt ustawy opublikowany w poniedziałek na stronie internetowej resortu finansów. Projekt reguluje między innymi kwestie prawa do informacji, stosowania środków komunikacji elektronicznej, przedawnienia, nadpłat czy zwrotów podatku.
Ile na początek? Informatyk zarobi miesięcznie na stażu 3600 złotych
Finanse, handel, sprzedaż, kadry, IT oraz marketing - w tych branżach opublikowano najwięcej ofert staży i praktyk w tym roku. Największe zarobki studenci dostawali w branży informatycznej, a tylko niewiele mniejsze - w doradztwie i konsultingu oraz branży internet, e-commerce, nowe media.
Inwestorzy polubili złotego. Polska waluta wyraźnie zyskuje na wartości
Złoty zyskuje na wartości. Ostatnie notowania franka do złotego przynoszą dobre informacje dla wszystkich zadłużonych we franku, bo szwajcarska waluta nie była tak tania od stycznia 2015 roku. Wobec złotego osłabia się nie tylko frank, ale także euro.
Multimiliarder zostanie premierem Czech. Zobacz, jak bardzo jest bogaty
Andrej Babisz zostanie nowym premierem Czech. Polityk jest przedsiębiorcą i multimiliarderem. Jego majątek szacowany jest na 88 miliardów koron czeskich, czyli 14 miliardów złotych, co daje mu drugą lokatę w zestawieniu najbogatszych Czechów. Oznacza to, że jest bogatszy od prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.
Szybciej nad morze i na Mazury. Zbudują trasę S7 na Mazowszu
Wybrano wykonawcę ostatniego z czterech mazowieckich odcinków drogi ekspresowej S7, realizowanych przez olsztyński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Inwestycja ma zostać zrealizowana w niespełna trzy lata.
Do ręki 10 tysięcy złotych zamiast węgla. Jest podpis prezydenta
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o świadczeniu rekompensacyjnym z tytułu utraty prawa do bezpłatnego węgla – poinformował wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski w poniedziałek w Katowicach.
Mniej biurokracji. Akta pracowników będą trzymane krócej
Skrócenie czasu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej z 50 do 10 lat, zakłada projekt ustawy, którym we wtorek ma zająć się rząd. To element pakietu stu zmian dla firm przygotowanego przez Ministerstwo Rozwoju.
Dziękujemy! 90 tysięcy polubień TVN24 BiS na Facebooku
Profil TVN24 BiS na Facebooku ma już 90 tys. polubień. Dziękujemy za Wasze zaufanie i aktywność. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu także na Twitterze!
Masło drożeje nie tylko u nas. We Francji maślany kryzys
Croissanty i maślane bułeczki z czekoladą to nieodłączny element francuskiego śniadania. Te symbole tamtejszej kuchni już wkrótce mogą stać się produktami luksusowymi, bo nad Sekwaną zaczyna brakować masła, a jego ceny są coraz wyższe.