seoanalyzer.pl


seoanalyzer.pl

seoanalyzer.pl is a free seo tool which will help you analyse your web page


← Click to update

Content analysis

Content analysis View a content analysis. Check your text/html ratio, headings and etc.

Meta Tags

Meta Tags Get full list of meta-tags from web page. View site's title, keywords, og properties and more. GotLink.pl

Link Extractor

Link Extractor Extract links from your website with anchors, url and find out internal and external links percentage.

Speed Test

Speed Test Speed-up your website load time by finding most slowest page's parts.

Get Advice

Get Advice The system automatically shows you vulnerabilities and gives advice.

Website Review

Website Review Get a full website review absolutly free.
Podróż skróci się o kilkanaście minut. Szybciej z Gdyni do Słupska
Ruszają przygotowania do budowy i modernizacji łącznie blisko 236 kilometrów torów na trasie z Gdyni do Słupska. W piątek podpisano umowy w sprawie opracowania dokumentacji projektowej tej linii. Inwestycja ma zakończyć się w 2023 roku.
Nowy rekord w lotach przez Atlantyk
53 minuty przed zaplanowanym czasem wylądowali pasażerowie linii Norwegian, którzy podróżowali z Nowego Jorku do Londynu. Szczęśliwcy, lecąc dokładnie 5 godzin i 13 minut, byli świadkami pobicia rekordu najszybszego lotu transatlantyckiego samolotem poddźwiękowym.
"Biznes dla Ludzi", 19.01
Ubezpieczenia majątku na wypadek klęsk żywiołowych - to główny temat programu "Biznes dla Ludzi" TVN24 BiS. Gościem Mateusza Walczaka był Maciej Tarczyński z Polskiej Izby Ubezpieczeń.
"Bilans", 19.01
Budowa elektrowni jądrowej w Polsce - to jeden z głównych tematów programu "Bilans" w TVN24 BiS. Gościem Mateusza Walczaka był dr Łukasz Tolak z Collegium Civitas. Ponadto o sytuacji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie mówił Dawid Czopek, zarządzający funduszem 89th Avenue.
Emerytalna rewolucja przyspiesza. Rząd szykuje zmiany dla pracowników
Po miesiącach międzyresortowych przepychanek, odkładania reformy na półkę i przesuwania terminów wejścia w życie nowych przepisów odżywa temat reformy emerytalnej. - Zapowiadane zmiany w Otwartych Funduszach Emerytalnych byłyby czynnikiem odbudowującym zaufanie do systemu - mówi Małgorzata Rusewicz z Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych. Jako pierwsze mają być wdrożone jednak Pracownicze Plany Kapitałowe.
Ekspresówka wyczekiwana przez mieszkańców Pomorza. Wybrano wykonawcę jednego z odcinków
Wybrano wykonawcę ponad 20 kilometrów drogi ekspresowej S6, tak zwanej Trasy Kaszubskiej. Chodzi o odcinek między Szemudem a Gdynią w województwie pomorskim. Droga ma być gotowa w trzecim kwartale 2021 roku.
Szykuje się nowy numer jeden wśród producentów ropy naftowej
Produkcja ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych będzie w 2018 roku większa niż wydobycie tego surowca w Arabii Saudyjskiej czy Rosji - podaje w piątek "Wall Street Journal", powołując się na najnowsze dane Międzynarodowej Agencji Energetycznej.
Gorąco wokół lotniska w Modlinie. Ryanair ma zaskakującą propozycję dla LOT
Lotnisko w Modlinie odpowiada na skargę Polskich Linii Lotniczych LOT. "Zawiadomienie skierowane do UOKiK jest nieuzasadnione" - podkreślono w piątkowym komunikacie. Oświadczenie w tej sprawie opublikował także Ryanair, który "zaprasza LOT do Modlina".
Firmy zaoszczędzą nawet 100 milionów złotych rocznie
Skrócenie z 50 do 10 lat czasu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej oraz możliwość prowadzenia ich w formie elektronicznej - to skutki przyjętej przez Senat ustawy w tej sprawie. Nowe prawo ma przynieść pracodawcom nawet 100 milionów złotych oszczędności.
Bez akcyzy i opłat za parkowanie. Polski pomysł na auta elektryczne
Senat bez poprawek przyjął w piątek ustawę o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Za ustawą głosowało 61 senatorów, 27 było przeciw, dwóch wstrzymało się od głosu. Ustawa trafi teraz do prezydenta.
Dodatkowe miliardy płyną do państwowej kasy. "Wygrywamy wielką batalię z przestępcami"
Walka z przestępcami podatkowymi powoduje, że wpływy do budżetu państwa są o kilkadziesiąt miliardów większe, co pozwala inwestować nie tylko w gospodarkę, ale i w społeczeństwo - powiedział w piątek w Ostrołęce premier Mateusz Morawiecki.
Nie zapomnijcie zabrać gotówki. Weekend z utrudnieniami w kilku bankach
Brak możliwości płatności kartą, wypłaty gotówki z bankomatu czy niedostępne systemy bankowości internetowej. To utrudnienia, które czekają na klientów niektórych banków. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.
Ustawa budżetowa w drodze do prezydenta. Senat nie miał uwag
Senat przyjął w piątek bez poprawek ustawę budżetową na 2018 rok, która przewiduje deficyt nie większy niż 41,5 miliarda złotych, dochody w wysokości 355,7 miliarda złotych i wydatki na poziomie 397,2 miliarda złotych.
Handel i przemysł gorzej od oczekiwań. Nowe dane GUS
Sprzedaż detaliczna w grudniu 2017 r. wzrosła o 6 procent w ujęciu rocznym - podał Główny Urząd Statystyczny. Natomiast produkcja przemysłowa w grudniu wzrosła o 2,7 procent. W obu przypadkach dane są nieco gorsze od oczekiwań analityków.
Zamykają biura, zwalniają pracowników. Firma pożyczkowa zwija interes w Polsce
Zarząd spółki Pośrednictwo Finansowe Kredyty-Chwilówki poinformował pracowników oraz partnerów biznesowych o tym, że nie będzie prowadził biur obsługi klienta. Wszystkie placówki już od 1 lutego będą zamknięte, zwolnienia obejmą ponad tysiąc osób.
"The Economist" o smogu w Polsce: spalanie węgla jest patriotyczne
Dlaczego aż 33 z 50 najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie znajduje się w Polsce? - takie pytanie stawia brytyjski "The Economist". I odpowiada: bo według polskiego rządu spalanie węgla jest patriotyczne.
Uwaga na nieuczciwych sprzedawców. "Nie podpisuj żadnych dokumentów"
Seniorzy są na celowniku nieuczciwych sprzedawców gazu, prądu usług telekomunikacyjnych - informuje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i apeluje o czujność w każdym przypadku, gdy "pan z elektrowni, gazowni czy telekomu" zgłasza się z "bardzo korzystną ofertą", a przy okazji prosi o dane osobowe.
Wybudują do Francji most? Najnowszy pomysł szefa brytyjskiego MSZ
Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Boris Johnson zasugerował podczas czwartkowych konsultacji brytyjsko-francuskich wybudowanie mostu do Francji przez kanał La Manche - poinformowały w piątek dzienniki "The Times" i "The Telegraph". Jak podaje Reuters, Francja odrzuciła grzecznie pomysł Johnsona.
Emerytura na konto bankowe. Polscy seniorzy mają finansowe nadwyżki
Prawie 70 proc. emerytów pobiera emeryturę z ZUS na konto bankowe. Osoby starsze zazwyczaj umiejętnie zarządzają swoim budżetem i statystycznie dysponują nadwyżką budżetową w wysokości 328 zł miesięcznie - wynika z raportu Związku Banków Polskich "InfoSenior".