seoanalyzer.pl


seoanalyzer.pl

seoanalyzer.pl es una herramienta seo gratuita que te ayuda a analizar tu web


← Click para actualizar

Análisis de Contenido

Análisis de Contenido Ver un análisis de contenido. Comprueba el ratio de texto/html, cabeceras, etc..

Etiquetas Meta

Etiquetas Meta Obtén una lista completa de meta-tags de una web. El título de la web, las palabras claves, propiedades og y más. GotLink.pl

Extractor de Enlaces

Extractor de Enlaces Extrae enlaces de tu web con anclas (anchors), urls y averigua el porcentaje de links externos e internos.

Text de Velocidad

Text de Velocidad Aumenta la velocidad de carga encontrando las partes más lentas.

Obtener Consejos

Obtener Consejos El sistema automáticamente te muestra las vulnerabilidades y te aconseja.

Revisión del sitio

Revisión del sitio Obtén una revisión web completamente gratis.
Rewolucja w transporcie coraz bliżej. Miliarder dostał zgodę na prace przygotowawcze
Należąca do Elona Muska The Boring Company zrobiła pierwszy krok w kierunku zbudowania systemu tuneli w Waszyngtonie. Firma uzyskała zezwolenie na rozpoczęcie wstępnych prac wiertniczych na parkingu położonym około 1,5 kilometra od Kapitolu (siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych). Tunele mają połączyć w przyszłości amerykańską stolicę z Nowym Jorkiem.
Ostrzeżenie przed sztuczną inteligencją. Eksperci kreślą czarne scenariusze
Sztuczna inteligencja może być wykorzystana przez dyktatorów, przestępców i terrorystów - ostrzegają eksperci w raporcie "Złowrogie wykorzystanie sztucznej inteligencji". Rysuje on czarne scenariusze na najbliższe 5-10 lat i sugeruje, jak ich uniknąć.
Przybywa "osób, których świadczenie trudno nazwać emeryturą"
- Rośnie liczba osób o krótkich karierach zawodowych lub zatrudnionych w ramach umów, od których nie są odprowadzane składki emerytalne lub odprowadza się je w minimalnej wysokości. Takich osób jest o wiele za dużo, najwięcej w Unii Europejskiej - mówi w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej" prezes ZUS Gertruda Uścińska.
Rząd chce budować superlotnisko. "Miejmy nadzieję, że w ślady pójdą inni"
Polska wizja budowy dużego portu lotniczego, jakim jest Centralny Port Komunikacyjny, może być impulsem do rozwoju europejskiej infrastruktury lotniskowej - uważa Zrzeszenie Międzynarodowego Transportu Lotniczego (IATA).
Jak dobrze wypocząć?
Spięci, zestresowani, w ciągłym biegu. Praca może być niebezpieczna, a brak odpoczynku destrukcyjny dla organizmu. O tym, dlaczego trzeba nauczyć się efektywnie odpoczywać i jak to robić w programie "Świat" rozmawiali goście Rafała Wojdy.
Nie mogą pracować, bo nie stać ich na dojazd
Czterocyfrowa inflacja, brak podstawowych artykułów i gospodarcza recesja to codzienność, z którą muszą zmagać się Wenezuelczycy. Teraz do listy problemów można dopisać kolejny. W ostatnich dniach gazety i media społecznościowe były przepełnione doniesieniami o zastojach w wielu zakładach. Powód? Skromne zarobki uniemożliwiają pracownikom dojazd do pracy. Materiał programu "24 Godziny".
Ryzykują życiem, żeby sprzątać park
Wu Guisheng i Xie Yixiang to chińskie małżeństwo, które pracuje przy sprzątaniu parku krajobrazowego Longgang w południowo-zachodnich Chinach. Ale nie jest to zwykłe sprzątanie. Oboje pracują jak wspinacze, schodząc po śmieci po stromych skałach, przy pomocy lin. Jak mówią, najważniejsze jest bezpieczeństwo partnera. Materiał programu "24 Godziny".
Lekarze, inżynierowie, prawnicy. Wielka emigracja z Bałkanów
Młodzi mieszkańcy Serbii, Chorwacji czy Bośni i Hercegowiny masowo z nich wyjeżdżają. Przenoszą się zwłaszcza do Austrii czy Niemiec, gdzie specjaliści z ich branż są poszukiwani. Niektórzy porzucają pierwotnie wyuczone zawody i przekwalifikowują się na specjalności, na które jest większe zapotrzebowanie. Materiał programu "24 Godziny".
Uczeń wymyślił, jak szybko i skutecznie zablokować drzwi w szkole
Czasami rozwiązania najprostsze okazują się najskuteczniejsze. Uczeń szkoły średniej w amerykańskim Minneapolis skonstruował specjalną blokadę drzwi, która praktycznie uniemożliwia napastnikowi wdarcie się do szkolnej klasy. Konstrukcja została już zamontowana w pomieszczeniach jego szkoły i być może wkrótce stanie się powszechna w innych placówkach. Justin Rivard, za namową dyrektorki swojej szkoły, chce opatentować wynalazek, który jest prostym, mechanicznym narzędziem. Materiał programu "24 Godziny".
Pszczoły-roboty mają wspomóc prawdziwe owady
Naukowcy są bliscy operacyjnego wdrożenia pszczół-robotów. Mechaniczne, latające owady mają być antidotum na wymieranie prawdziwych pszczół. Braki tych owadów oznaczają mniej zapylonych roślin, a to stopniowo może skutkować problemami dla innych gatunków. Jednak inni specjaliści od robotyki i informatyki zalecają ostrożność. Bo robotyczne owady mogą zostać przejęte przez hakerów i użyte do celów zgoła przeciwnych, niż zostały stworzone. Materiał programu "24 Godziny".
Władza centralna nie zapomniała o władzy w terenie. Rząd hojny dla wojewodów
Od 15 do nawet 25 tysięcy złotych otrzymali w 2017 roku poszczególni wojewodowie w ramach nagród przyznawanych przez premier Beatę Szydło. Dodatkowe pieniądze otrzymał m.in. wojewoda pomorski Dariusz Drelich, który był krytykowany za brak odpowiedniej reakcji po przejściu nawałnicy w regionie.
Plan wielkiej reformy podatków w Polsce. "Zmiany będą daleko idące"
Na 2020 rok rząd planuje zmiany w prawie dotyczącym działalności gospodarczej i podatków, korzystne dla przedsiębiorców - zapowiedział we wtorek wiceminister finansów Paweł Gruza.
"Bilans", 20.02
Sprzedaż detaliczna w styczniu oraz dopłaty do czynszu w ramach programu Mieszkanie plus - to główne tematy programu "Bilans", na który zaprasza Robert Stanilewicz.
Tama dla taniego paliwa ze Wschodu. Rząd szykuje ograniczenia dla kierowców
Ministerstwo Finansów planuje ograniczenie przywozu ze Wschodu tańszego paliwa w zbiornikach samochodowych. Przygotowany przez resort projekt przewiduje, że bez należności celnych i akcyzy będzie można wwieźć do Polski w standardowym zbiorniku do 200 litrów paliwa.
"Biznes dla Ludzi", 20.02
Trwa dyskusja nad ideą dochodu gwarantowanego. O tym Robert Stanilewicz w programie "Biznes dla Ludzi" TVN24 BiS rozmawiał z Julią Zimmermann z Partii Razem oraz dr Aleksandrem Łaszkiem z Forum Obywatelskiego Rozwoju. Kolejnym tematem był zbliżający się czas rozliczenia z fiskusem. O przepisach w tej sprawie mówił doradca podatkowy Konrad Turzyński z Kancelarii KNDP
Rząd szykuje dopłaty do czynszów. Nowy pomysł w sprawie programu Mieszkanie plus
Dopłaty do najmu mają być jednym ze sposobów na rozruszanie rządowego programu Mieszkanie plus. - To bardzo dobre rozwiązanie. Wsparcie byłoby kierowane bezpośrednio do tych, którzy najbardziej tego potrzebują - powiedział w programie "Bilans" Włodzimierz Stasiak, wiceprezes Banku Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości.
Ulgi podatkowe dla firm w całej Polsce. "Bardzo dużo uznaniowości urzędników"
Zwolnienia podatkowe uzależnione nie tylko od lokalizacji inwestycji, ale od jej charakteru i jakości tworzonych miejsc pracy – to główne założenia ustawy zmieniającej zasady funkcjonowania Specjalnych Stref Ekonomicznych w Polsce. Eksperci przyznają, że szykowane regulacje to dobry pomysł, jednak zwracają uwagę na szczegóły. - Projekt pozostawia bardzo dużo uznaniowości urzędników - komentuje Bartłomiej Biga z Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego.
Autostrada A2 ma być jeszcze dłuższa. Kierowcy muszą jednak uzbroić się w cierpliwość
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na wykonanie elementów koncepcji programowej wraz z rozpoznaniem geologicznym dla budowy autostrady A2 na odcinku obwodnica Siedlec - Biała Podlaska (węzeł Cicibór) - poinformował warszawski oddział GDDKiA we wtorkowym komunikacie.
Ostatnie chwile na wypełnienie nowego obowiązku wobec fiskusa. Kary mogą być dotkliwe
Około 1,5 miliona mikroprzedsiębiorców, którzy są podatnikami VAT, musi po raz pierwszy przed końcem lutego złożyć Jednolity Plik Kontrolny. Dołączą oni do 100 tysięcy większych firm, które już używają JPK. Mimo zbliżającego się terminu, zachęt i licznych ułatwień, wciąż tylko jedna czwarta przedsiębiorstw złożyła dokument do urzędu skarbowego.