seoanalyzer.pl


seoanalyzer.pl

seoanalyzer.pl es una herramienta seo gratuita que te ayuda a analizar tu web


← Click para actualizar

Análisis de Contenido

Análisis de Contenido Ver un análisis de contenido. Comprueba el ratio de texto/html, cabeceras, etc..

Etiquetas Meta

Etiquetas Meta Obtén una lista completa de meta-tags de una web. El título de la web, las palabras claves, propiedades og y más. GotLink.pl

Extractor de Enlaces

Extractor de Enlaces Extrae enlaces de tu web con anclas (anchors), urls y averigua el porcentaje de links externos e internos.

Text de Velocidad

Text de Velocidad Aumenta la velocidad de carga encontrando las partes más lentas.

Obtener Consejos

Obtener Consejos El sistema automáticamente te muestra las vulnerabilidades y te aconseja.

Revisión del sitio

Revisión del sitio Obtén una revisión web completamente gratis.
Francuskie produkty wycofywane z obawy przed salmonellą
Francuski rząd nakazał w niedzielę wycofanie prawie siedem tysięcy ton produktów mlecznych dla niemowląt z powodu ryzyka zakażenia salmonellą. Produkty wytwarzane przez koncern Lactalis były przeznaczone na rynek francuski i rynki zagraniczne.
Werbują przez internet. Niemiecki kontrwywiad ostrzega przed chińskimi cyberatakami
Szef Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV) Hans-Georg Maassen ostrzegł w niedzielę przed nasilającymi się cyberatakami ze strony chińskich służb oraz przed zagrożeniem ze strony islamistycznych bojowników pochodzących z rosyjskiego Kaukazu Północnego.
Nawet sto tysięcy złotych dopłaty do wzięcia. W styczniu ostatnia okazja
W styczniu rusza ostatnia transza pieniędzy na dopłaty do kredytów w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Środki najpewniej skończą się w ciągu kilku-kilkunastu dni. Szacuje się, że pula 381 mln zł wystarczy dla około 15 tysięcy osób. O tym, kto dostanie dopłatę, decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Zakup świątecznych prezentów. Oto popełniane błędy
Polacy planują przeznaczyć na święta Bożego Narodzenia średnio 882 złote. W tej kwocie, sporą część stanowią prezenty. Warto się jednak dobrze nad nimi zastanowić, bo jak wynika z najnowszego badania, co roku 16 procent osób dostaje nietrafiony podarunek.
Popularna aplikacja do rozpoznawania muzyki na celowniku Apple
Amerykańska firma Apple jest bliska przejęcia za około 400 milionów dolarów firmy Shazam, do której należy jedna z najbardziej znanych aplikacji do rozpoznawania muzyki - donoszą media.
Zmiany w centrach handlowych w Polsce. Idzie potężne przejęcie
Do połowy 2020 roku 12 centrów i parków handlowych w Polsce zmieni właściciela. Transakcja, o której w tym tygodniu poinformowała firma Griffin Real Estate, została podzielone na trzy transze i stanowi część szerszego kontraktu, którego ogólna wartość oszacowana jest na miliard euro.
Polski fenomen. Takiej służby zdrowia "nie spotkamy w innym kraju"
Polska służba zdrowia jest jedną z najbardziej niedofinansowanych w Europie. W rankingu Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju nasz kraj znajduje się na 31. na 35 miejsc. Przy tak małych środkach system jest zadziwiająco efektywny.
Wioska sprzedana na aukcji. Zdecydował jeden telefon
Pochodząca z przełomu XIX i XX wieku brandenburska wioska Alwine została sprzedana w sobotę na aukcji za 140 tysięcy euro. Nabywcą jest anonimowa osoba, która podczas licytacji złożyła telefoniczną ofertę - poinformowały niemieckie media.
Elektryczne auta w Polsce nie tak szybko. "Założenie trudne do realizacji"
Silnik spalinowy będzie nam towarzyszył jeszcze bardzo wiele lat - mówił w programie "Biznes dla Ludzi" Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Rafał Orłowski z Automotivesuppliers.pl podkreślał z kolei, że Polska nie dotarła jeszcze nawet do etapu zbudowania prototypu elektrycznego samochodu.
Kołodko: musimy uważać, by nie popaść w nacjonalizm gospodarczy
Przestrzegam, by nie przekroczyć granicy między patriotyzmem gospodarczym a nacjonalizmem gospodarczym, który na dłuższą metę nie przyczyni się do konkurencyjności polskiej gospodarki – mówił w sobotę w Karpaczu były minister finansów prof. Grzegorz Kołodko.
Problemy z uproszczeniami dla firm. Resort zmienia projekt
Ustawa o uproszczeniach dla firm, która ma między innymi ograniczyć zatory płatnicze, wejdzie w życie 1 czerwca w 2018 roku, a jej przepisy dotyczące CIT z początkiem 2019 roku - poinformowało biuro prasowe resortu rozwoju. Zaznaczono, że opracowywana jest nowa wersja projektu.
Szybciej na popularnych trasach. Wszedł nowy rozkład jazdy pociągów
Uruchomienie regularnych kursów po nowej łącznicy w Krakowie oraz podniesienie prędkości pociągów na odcinku między Grodziskiem Mazowieckim a Idzikowicami - to niektóre ze zmian, które weszły w życie w niedzielę wraz ze zaktualizowanym rozkładem jazdy na kolei. Pozwoli to skrócić podróż na popularnych trasach nawet o kilkanaście minut.
Rosyjski producent wykluczony z przetargu. Obawa o "istotny interes bezpieczeństwa państwa"
Centralny Ośrodek Informatyki wykluczył z przetargu producenta rosyjskiego oprogramowania antywirusowego, mimo że ten zaoferował najlepsze warunki. Przyjęcie oferty naruszałoby bezpieczeństwo publiczne lub istotny interes bezpieczeństwa państwa - argumentuje ośrodek.
Dzieci idą w ślady rodziców. Te zawody dziedziczą najczęściej
Dzieci często naśladują zawodowe wybory swoich rodziców. Częściej jednak podążają śladami swoich ojców niż matek - wynika z amerykańskiego badania.
Więcej internetu w roamingu od stycznia. Bruksela obniża ceny
W czerwcu zostały zniesione opłaty za korzystanie z roamingu w Unii Europejskiej. Od stycznia nastąpi zaś obniżka stawek hurtowych roamingu, tak by klienci otrzymywali stopniowo coraz większe pakiety, a ewentualne dodatkowe gigabajty były jak najtańsze.
"Oto cena wolności". Brytyjskie media oceniły porozumienie w sprawie brexitu
Brytyjska prasa z zadowoleniem przyjęła w sobotę zawarte dzień wcześniej porozumienie z Unią Europejską ws. warunków Brexitu. Obie strony musiały pójść na ustępstwa, a dokonany postęp potwierdza, że decyzja o brexicie jest nieodwołalna - podkreślono.
Oszczędności w portfelach kierowców. Polacy pokochali autogaz
Coraz więcej polskich kierowców jeździ na autogazie. Z liczbą blisko trzech milionów aut na gaz Polska wysuwa się na pozycję lidera w Unii Europejskiej. Popularność paliwa LPG wynika głównie z niskich cen, ale też przynosi korzyści środowisku.
"Astronomiczna" wyprawa do USA. Krajobraz zapierał dech w piersiach
Małgorzata Leduchowska, autorka bloga "Coaching w drodze" oraz astronom Mariusz Wiśniewski wyjechali w podróż po Stanach Zjednoczonych, aby zobaczyć tegoroczne zaćmienie słońca. O swojej podróży opowiedzieli Jakubowi Poradzie w programie "Pokaż nam Świat" w TVN24 BiS.
Podróżniczce ukradli psa. "Chcieli go zjeść, ale udało się go uratować"
Hanka Loch i Saqib Ali mieszkali długi czas w Wietnamie. Spotkał ich tam niemiły incydent. - W Wietnamie niestety psy są nadal przysmakiem, a mój pies to przedstawiciel tej najsmaczniejszej rasy. Kiedy wychodziłam z nim na spacer, to pytano mnie, dlaczego wyprowadzam lunch na spacer - mówiła Hanka Loch, podróżniczka i autorka bloga Hankasaqib.com. - Niedługo potem mojego psa skradziono, aby go zjeść, ale na szczęście udało się go uratować. Jest cały i zdrowy - dodała. Psa znaleziono po dwóch godzinach dzięki pomocy sąsiadów.