seoanalyzer.pl


seoanalyzer.pl

seoanalyzer.pl - это бесплатный СЕО инструмент, который поможет вам проанализировать Ваш веб-сайт.


← Нажмите чтобы обновить

Анализ контента

Анализ контента Получите подробный анализ контента вашей странице. Узнайте соотношение между текстом и HTML кодом.

Мета-тэги

Мета-тэги Получите полный список мета-тэгов со страницы. Просматривайте заголовки, ключевые слова, описание и многое другое. GotLink.pl

Собиратель ссылок

Собиратель ссылок Извлекайте ссылки с Вашего веб-сайта, анализируйте их, находите процент внутренних и внешних ссылок.

Скорость загрузки

Скорость загрузки Ускорьте загрузку вашего сайта, найдя проблемные места.

Советы

Советы Система автоматически покажет вам уязвимости и даст советы.

Обзор Сайта

Обзор Сайта Получите подробный обзор Вашего веб-сайта совершенно бесплатно.
"Biznes dla Ludzi", 21.11
Sposób na budowę małych i tanich mieszkań, wydatki Polaków na święta oraz spektakularny pokaz Victoria's Secret - to główne tematy programu "Biznes dla Ludzi", na który zaprasza Mateusz Walczak.
"Bilans", 21.11
Polska Strategia Kosmiczna, oświadczenia majątkowe lekarzy oraz francuskie filmy bez papierosów - to główne tematy programu "Bilans", na który zaprasza Mateusz Walczak.
Zakup alkoholu może być trudniejszy. Projekt ma zielone światło od sejmowych komisji
Sejmowe komisje pozytywnie zaopiniowały projekt nowelizacji ustawy, która wprowadza m.in. możliwość ograniczenia przez gminy nocnej sprzedaży alkoholu w sklepach i zakaz picia alkoholu w miejscu publicznym, za wyjątkiem wyznaczonych do tego miejsc.
Składki ZUS bez limitu. Projekt ma poparcie sejmowej komisji polityki społecznej
Zniesienie limitu, powyżej którego najlepiej zarabiający nie płacą obecnie składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe - zakłada projekt ustawy, który pozytywnie zaopiniowała we wtorek sejmowa komisja polityki społecznej i rodziny.
Historyczny kontrakt PGNiG na dostawy gazu
PGNiG podpisało średnioterminowy, pięcioletni kontrakt z firmą Centrica LNG na dostawy gazu LNG ze Stanów Zjednoczonych - poinformował we wtorek prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa Piotr Woźniak. Kontrakt wejdzie w życie w 2018 roku.
Deweloperzy znaleźli lukę w rozporządzeniu. "Wielu Polaków jest zainteresowanych małymi mieszkaniami"
Przepis dotyczący minimalnej powierzchni mieszkania jeszcze nie wszedł w życie, a deweloperzy już znaleźli sposób na obejście rządowych ograniczeń. Nic dziwnego, bo - jak zauważył w programie "Biznes dla ludzi" analityk rynku nieruchomości Bartosz Turek - istnieje popyt na mniejsze lokale. - Chodzi o prostą kalkulację. Nie łożymy na czyjeś, tylko kupujemy własne - wyjaśnił.
Miliony dla ojca Rydzyka. Ile fundacja redemptorysty dostała z państwowej kasy?
19,5 mln złotych na budowę ciepłowni geotermalnej w Toruniu dostanie spółka związana z fundacją ojca Tadeusza Rydzyka. Umowa została podpisana w listopadzie. Odkąd PiS wygrało wybory, ministerstwa i państwowe agencje są bardzo szczodre dla redemptorysty.
Spadek Polski w podatkowym rankingu. Wyżej m.in. Botswana i Kazachstan, niżej Czechy i Francja
Polska spadła o cztery miejsca, na 51. pozycję, w rankingu "Paying Taxes" przygotowanym przez firmę doradczą PwC i Bank Światowy. Stało się tak pomimo zmniejszenia szacowanej liczby godzin poświęcanej przez polskich podatników na realizację obowiązków wobec fiskusa. Państwa na wyższych pozycjach w rankingu po prostu szybciej usprawniały system podatkowy.
Zeman: nie pogodziłem się z sankcjami wobec Rosji
Rosja i Unia Europejska powinny "w jakimś pięknym momencie" skończyć ze wzajemnymi sankcjami - mówił we wtorek prezydent Czech Milosz Zeman na spotkaniu w Soczi z Władimirem Putinem. Priorytetem tych rozmów miały być kwestie gospodarcze.
Państwo chce przejąć pobór opłat za autostrady
Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy zakładający przeniesienie zadań związanych z poborem opłaty za przejazd po drogach krajowych do Głównego Inspektora Transportu Drogowego od Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad - poinformowano w komunikacie po posiedzeniu rządu.
Polacy chcą wydać na święta więcej niż przed rokiem. Jakie są najbardziej oczekiwane prezenty?
Polacy planują przeznaczyć na święta Bożego Narodzenia średnio 209 euro, czyli 882 zł. Głównie na prezenty i żywność. Jak wynika z międzynarodowego badania "Zakupy świąteczne 2017" przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte, to o 2 procent więcej niż w ubiegłym roku. Najbardziej spodziewanym prezentem są kosmetyki i perfumy, natomiast bliskich najchętniej obdarowywać będziemy książkami.
Szybciej do autostrady A6. Wybrano wykonawcę obwodnicy
Firma Energopol Szczecin została wybrana w przetargu na wykonawcę budowy obwodnicy Przecławia i Warzymic o długości 6,5 kilometra - podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Szczecinie. Nowa trasa wyprowadzi ruch z podszczecińskich miejscowości na autostradę.
Sąd przypieczętował los sieci delikatesów. Ogłoszono upadłość Almy
Sąd Rejonowy w Krakowie wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości spółki Alma Market - podała w komunikacie spółka. Część przedsiębiorstwa przejmie należąca do francuskiego Leclerca spółka Immomok.
Google walczy z propagandą Kremla. Gigant uderza w portal Sputnik i telewizję RT
Google postanowił obniżyć pozycję (ang. derank) materiałów mediów należących do Kremla - portalu Sputnik i telewizji RT - w swoim wewnętrznym rankingu, aby podjąć w ten sposób walkę z rosyjską propagandą.
Inflacja pożera zyski z większości lokat
Jeszcze ponad dwa lata inflacja może być wyższa od oprocentowania przeciętnej lokaty bankowej. Realne straty przyniesie też większość kupowanych dziś obligacji skarbowych. Jest to tym bardziej zaskakujące, że w bieżącym roku obligacje skarbowe mogą cieszyć się największą popularnością od ponad dekady.
Wyłudzają pieniądze "na pracownika ZUS". Ostrzeżenie przed oszustami
Osoby podające się za pracowników ZUS i oferujące płatne doradztwo w sprawie dziedziczenia składek, to oszuści - ostrzega Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednocześnie przypomniano, że jedyna sytuacja, w której pracownik zakładu może odwiedzić ubezpieczonego, to kontrola w sprawie zwolnienia lekarskiego.
Obniżka akcyzy na piwo. "Najbardziej zyskają duże browary"
Planowana obniżka akcyzy na piwo ma być impulsem do zwiększania produkcji - przekonuje resort finansów. Zdaniem przedstawiciela browarów rzemieślniczych na tej zmianie najbardziej zyskają duże browary regionalne.
Ułatwienie dla pasażerów. Bilet z przesiadką kupisz przez internet
Pasażerowie podróżujący pociągami PKP Intercity mogą już kupić w internecie bilety na połączenia z przesiadką.
Lotnisko Chopina liderem wzrostu w UE. W swojej grupie nie ma sobie równych
Lotnisko Chopina w Warszawie jest w swojej kategorii najszybciej rozwijającym się portem pod względem liczby obsłużonych pasażerów w całej Unii Europejskiej - wynika z najnowszego raportu międzynarodowego stowarzyszenia europejskich lotnisk, ACI Europe. Wśród największych lotnisk liderem jest port lotniczy Moskwa-Szeremietiewo.