seoanalyzer.pl


seoanalyzer.pl

seoanalyzer.pl - это бесплатный СЕО инструмент, который поможет вам проанализировать Ваш веб-сайт.


← Нажмите чтобы обновить

Анализ контента

Анализ контента Получите подробный анализ контента вашей странице. Узнайте соотношение между текстом и HTML кодом.

Мета-тэги

Мета-тэги Получите полный список мета-тэгов со страницы. Просматривайте заголовки, ключевые слова, описание и многое другое. GotLink.pl

Собиратель ссылок

Собиратель ссылок Извлекайте ссылки с Вашего веб-сайта, анализируйте их, находите процент внутренних и внешних ссылок.

Скорость загрузки

Скорость загрузки Ускорьте загрузку вашего сайта, найдя проблемные места.

Советы

Советы Система автоматически покажет вам уязвимости и даст советы.

Обзор Сайта

Обзор Сайта Получите подробный обзор Вашего веб-сайта совершенно бесплатно.
Podróż skróci się o kilkanaście minut. Szybciej z Gdyni do Słupska
Ruszają przygotowania do budowy i modernizacji łącznie blisko 236 kilometrów torów na trasie z Gdyni do Słupska. W piątek podpisano umowy w sprawie opracowania dokumentacji projektowej tej linii. Inwestycja ma zakończyć się w 2023 roku.
Nowy rekord w lotach przez Atlantyk
53 minuty przed zaplanowanym czasem wylądowali pasażerowie linii Norwegian, którzy podróżowali z Nowego Jorku do Londynu. Szczęśliwcy, lecąc dokładnie 5 godzin i 13 minut, byli świadkami pobicia rekordu najszybszego lotu transatlantyckiego samolotem poddźwiękowym.
"Biznes dla Ludzi", 19.01
Ubezpieczenia majątku na wypadek klęsk żywiołowych - to główny temat programu "Biznes dla Ludzi" TVN24 BiS. Gościem Mateusza Walczaka był Maciej Tarczyński z Polskiej Izby Ubezpieczeń.
"Bilans", 19.01
Budowa elektrowni jądrowej w Polsce - to jeden z głównych tematów programu "Bilans" w TVN24 BiS. Gościem Mateusza Walczaka był dr Łukasz Tolak z Collegium Civitas. Ponadto o sytuacji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie mówił Dawid Czopek, zarządzający funduszem 89th Avenue.
Emerytalna rewolucja przyspiesza. Rząd szykuje zmiany dla pracowników
Po miesiącach międzyresortowych przepychanek, odkładania reformy na półkę i przesuwania terminów wejścia w życie nowych przepisów odżywa temat reformy emerytalnej. - Zapowiadane zmiany w Otwartych Funduszach Emerytalnych byłyby czynnikiem odbudowującym zaufanie do systemu - mówi Małgorzata Rusewicz z Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych. Jako pierwsze mają być wdrożone jednak Pracownicze Plany Kapitałowe.
Ekspresówka wyczekiwana przez mieszkańców Pomorza. Wybrano wykonawcę jednego z odcinków
Wybrano wykonawcę ponad 20 kilometrów drogi ekspresowej S6, tak zwanej Trasy Kaszubskiej. Chodzi o odcinek między Szemudem a Gdynią w województwie pomorskim. Droga ma być gotowa w trzecim kwartale 2021 roku.
Szykuje się nowy numer jeden wśród producentów ropy naftowej
Produkcja ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych będzie w 2018 roku większa niż wydobycie tego surowca w Arabii Saudyjskiej czy Rosji - podaje w piątek "Wall Street Journal", powołując się na najnowsze dane Międzynarodowej Agencji Energetycznej.
Gorąco wokół lotniska w Modlinie. Ryanair ma zaskakującą propozycję dla LOT
Lotnisko w Modlinie odpowiada na skargę Polskich Linii Lotniczych LOT. "Zawiadomienie skierowane do UOKiK jest nieuzasadnione" - podkreślono w piątkowym komunikacie. Oświadczenie w tej sprawie opublikował także Ryanair, który "zaprasza LOT do Modlina".
Firmy zaoszczędzą nawet 100 milionów złotych rocznie
Skrócenie z 50 do 10 lat czasu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej oraz możliwość prowadzenia ich w formie elektronicznej - to skutki przyjętej przez Senat ustawy w tej sprawie. Nowe prawo ma przynieść pracodawcom nawet 100 milionów złotych oszczędności.
Bez akcyzy i opłat za parkowanie. Polski pomysł na auta elektryczne
Senat bez poprawek przyjął w piątek ustawę o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Za ustawą głosowało 61 senatorów, 27 było przeciw, dwóch wstrzymało się od głosu. Ustawa trafi teraz do prezydenta.
Dodatkowe miliardy płyną do państwowej kasy. "Wygrywamy wielką batalię z przestępcami"
Walka z przestępcami podatkowymi powoduje, że wpływy do budżetu państwa są o kilkadziesiąt miliardów większe, co pozwala inwestować nie tylko w gospodarkę, ale i w społeczeństwo - powiedział w piątek w Ostrołęce premier Mateusz Morawiecki.
Nie zapomnijcie zabrać gotówki. Weekend z utrudnieniami w kilku bankach
Brak możliwości płatności kartą, wypłaty gotówki z bankomatu czy niedostępne systemy bankowości internetowej. To utrudnienia, które czekają na klientów niektórych banków. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.
Ustawa budżetowa w drodze do prezydenta. Senat nie miał uwag
Senat przyjął w piątek bez poprawek ustawę budżetową na 2018 rok, która przewiduje deficyt nie większy niż 41,5 miliarda złotych, dochody w wysokości 355,7 miliarda złotych i wydatki na poziomie 397,2 miliarda złotych.
Handel i przemysł gorzej od oczekiwań. Nowe dane GUS
Sprzedaż detaliczna w grudniu 2017 r. wzrosła o 6 procent w ujęciu rocznym - podał Główny Urząd Statystyczny. Natomiast produkcja przemysłowa w grudniu wzrosła o 2,7 procent. W obu przypadkach dane są nieco gorsze od oczekiwań analityków.
Zamykają biura, zwalniają pracowników. Firma pożyczkowa zwija interes w Polsce
Zarząd spółki Pośrednictwo Finansowe Kredyty-Chwilówki poinformował pracowników oraz partnerów biznesowych o tym, że nie będzie prowadził biur obsługi klienta. Wszystkie placówki już od 1 lutego będą zamknięte, zwolnienia obejmą ponad tysiąc osób.
"The Economist" o smogu w Polsce: spalanie węgla jest patriotyczne
Dlaczego aż 33 z 50 najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie znajduje się w Polsce? - takie pytanie stawia brytyjski "The Economist". I odpowiada: bo według polskiego rządu spalanie węgla jest patriotyczne.
Uwaga na nieuczciwych sprzedawców. "Nie podpisuj żadnych dokumentów"
Seniorzy są na celowniku nieuczciwych sprzedawców gazu, prądu usług telekomunikacyjnych - informuje Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i apeluje o czujność w każdym przypadku, gdy "pan z elektrowni, gazowni czy telekomu" zgłasza się z "bardzo korzystną ofertą", a przy okazji prosi o dane osobowe.
Wybudują do Francji most? Najnowszy pomysł szefa brytyjskiego MSZ
Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Boris Johnson zasugerował podczas czwartkowych konsultacji brytyjsko-francuskich wybudowanie mostu do Francji przez kanał La Manche - poinformowały w piątek dzienniki "The Times" i "The Telegraph". Jak podaje Reuters, Francja odrzuciła grzecznie pomysł Johnsona.
Emerytura na konto bankowe. Polscy seniorzy mają finansowe nadwyżki
Prawie 70 proc. emerytów pobiera emeryturę z ZUS na konto bankowe. Osoby starsze zazwyczaj umiejętnie zarządzają swoim budżetem i statystycznie dysponują nadwyżką budżetową w wysokości 328 zł miesięcznie - wynika z raportu Związku Banków Polskich "InfoSenior".